PLAT Notebook to doświadczona firma, zajmująca się dystrybucją sprzętu komputerowego. Działamy już od 1992 roku – przez ten okres udało nam się pozyskać rzecz najważniejszą: zaufanie naszych klientów. Cieszą się swoim sprzętem i dlatego są z nami od wielu lat.

Rok 1996 był dla nas przełomowy – postanowiliśmy wyspecjalizować się w sprzedaży komputerów przenośnych. To był strzał w dziesiątkę – okazało się że mobilność, wygoda i komfort pracy to aspekty których nasi klienci potrzebują i wymagają.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwoliły nam dokonać jeszcze jednego ważnego wyboru. Zdecydowaliśmy iż w naszej ofercie nie ma miejsca na kompromisy. Sprzedajemy wyłącznie produkty sprawdzonych i uznawanych na całym świecie marek: Compaq, Dell, Hewlett-Packard, IBM, Toshiba i Sony, a od 2002 roku specjalizujemy się wyłącznie w sprzedaży produktów firmy Hewllet Packard / Compaq.

Jako że wychodzimy zawsze z założenia, iż najważniejszą rzeczą dla nas jest satysfakcja naszych klientów, staramy się tak dostosować nasze ceny by były dla nich optymalne. Najniższe ceny na markowe notebooki, osiągamy dzięki bezpośrednim kontaktom z producentami z USA i krajów UE.

Sprzęt oferowany przez nas jest naturalnie objęty gwarancją, prowadzimy więc serwis gwarancyjny. Jest on uznawany za jeden z lepszych w kraju, a jako że w zakres jego usług wchodzą również naprawy pogwarancyjne i naprawy sprzętu zakupionego w innych firmach, to stał się również jednym z tańszych.

Zawsze służymy szybką pomocą i radą ...

PLAT Notebook

plat-notebooki.pl