O firmie

Jesteśmy firmą na wskroś nowoczesną, inwestującą w nowoczesne technologie i podążającą za trendami panującymi na rynku. Staramy się sprostać zarówno obecnym, jak i przyszłym potrzebom naszych Klientów.

YOVEE to prężny zespół kompetentnych specjalistów – młodych, energicznych, kreatywnych i otwartych na nowości. Te cechy określają nie tylko nas, ale także i naszą filozofię działania. Doskonale rozumiemy potrzeby konsumentów, gdyż sami nimi jesteśmy. Dlatego produkty i usługi przez nas oferowane są najwyższej jakości.

Na portfolio naszej firmy składają się marki oferujące produkty z różnych dziedzin. Dzięki serwisowi Biobeauty możemy Państwu zaoferować kosmetyki organiczne - przyjazne dla środowiska oraz wolne od potencjalnie szkodliwych substancji chemicznych. Premią jest budowanie świadomości prozdrowotnej naszych Klientów.

Jako wyłączny dystrybutor marek Ripzone oraz Powder Room na terenie Polski mamy przyjemność zaoferować Państwu odzież snowboardową, skateboardową, jak i surfingową. W ubraniach Ripzone kanadyjscy snowboardziści zdobyli dwa złote i jeden srebrny medal na ostatnich Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver.

PLAT Notebooki jest najstarszą marką w naszym portfolio, oferującą Państwu najnowsze technologie komputerowe. Jako jedyni w Polsce wszystkie oferowane produkty posiadamy dostępne od ręki. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować szeroką gamę laptopów marki HP w niezwykle przystępnych cenach. Działamy już od 1992 roku – przez ten okres udało nam się pozyskać rzecz najważniejszą: zaufanie naszych klientów. Cieszą się swoim sprzętem i dlatego są z nami od wielu lat.

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy na przestrzeni lat już wkrótce do naszego portfolio dołączy nowoczesny outlet wielobranżowy smartbuy.com.pl, w którym nasi Klienci znajdą produkty o wysokiej jakości i niskiej cenie.

Długoletnia obecność na rynku zaowocowała bogatymi kontaktami handlowymi. Kapitalizujamy nasze umiejętności i wiedzę oferując skup oraz sprzedaż stoków magazynowych na dogodnych warunkach.

Zespół Yovee